Меріл Стріп повернеться у четвертому сезоні серіалу "У будинку одні вбивства"

Серіал "У будинку одні вбивства" протягом трьох сезонів був окрасою літньо-осіннього телесезону. Хитро закручений і при цьому затишний детективний ситком придумали Стів Мартін та Джон Хоффман і він став явно популярнішим ніж планувалося. 

За сюжетом підстаркуватий актор Чарльз-Гейден Севідж (Стів Мартін), підстаркуватий бродвейський режисер Олівер Патнем (Мартін Шорт) та зумерського віку художниця Мейбл Мора (Селена Гомес) живуть в багатоквартирному мангеттенському будинку і самотужки намагаються розслідувати вбивства, які частенько відбуваються прямо у них під носом: в ліфті, у квартирах. Виходить в них, не дивлячись на незграбність та відсутність досвіду, навпрочуд добре. Про свої розслідування тріо із завзяттям розповідає у популярному подкасті.  

У третьому сезоні до акторського складу доєдналася Меріл Стріп. Вона грає талановиту, але досі невідкриту акторку Лоретту Деркін, яку Олівер Патнем бере на головну роль у свій новий мюзикл. Разом із тим у третьому сезоні Лоретта — головна підозрювана у вбивстві іншого актора постановки — вередливого Бена Гленроя, якого грає Пол Радд. 

Стало відомо, що Стріп повернеться і у четвертому сезоні серіалу. Його події будуть вперше розгортатися поза Мангеттеном, у Лос-Анджелесі, і, судячи зі всього, доторкнуться до минулого героя Стіва Мартіна — колись популярного телевізійного актора. 

Дати виходу четвертого сезону поки немає, але враховуючи, що "У будинку одні вбивства" — літньо-осінній серіал, то першу серію можна очікувати у липні-серпні. 

 

Вбивства в одній будівлі

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее