Меріл Стріп повернеться у четвертому сезоні серіалу "У будинку одні вбивства"

Серіал "У будинку одні вбивства" протягом трьох сезонів був окрасою літньо-осіннього телесезону. Хитро закручений і при цьому затишний детективний ситком придумали Стів Мартін та Джон Хоффман і він став явно популярнішим ніж планувалося. 

За сюжетом підстаркуватий актор Чарльз-Гейден Севідж (Стів Мартін), підстаркуватий бродвейський режисер Олівер Патнем (Мартін Шорт) та зумерського віку художниця Мейбл Мора (Селена Гомес) живуть в багатоквартирному мангеттенському будинку і самотужки намагаються розслідувати вбивства, які частенько відбуваються прямо у них під носом: в ліфті, у квартирах. Виходить в них, не дивлячись на незграбність та відсутність досвіду, навпрочуд добре. Про свої розслідування тріо із завзяттям розповідає у популярному подкасті.  

У третьому сезоні до акторського складу доєдналася Меріл Стріп. Вона грає талановиту, але досі невідкриту акторку Лоретту Деркін, яку Олівер Патнем бере на головну роль у свій новий мюзикл. Разом із тим у третьому сезоні Лоретта — головна підозрювана у вбивстві іншого актора постановки — вередливого Бена Гленроя, якого грає Пол Радд. 

Стало відомо, що Стріп повернеться і у четвертому сезоні серіалу. Його події будуть вперше розгортатися поза Мангеттеном, у Лос-Анджелесі, і, судячи зі всього, доторкнуться до минулого героя Стіва Мартіна — колись популярного телевізійного актора. 

Дати виходу четвертого сезону поки немає, але враховуючи, що "У будинку одні вбивства" — літньо-осінній серіал, то першу серію можна очікувати у липні-серпні. 

 

Вбивства в одній будівлі

17.04.2024
Опубліковано трейлер фільму "Тато" ("Daddio" в оригіналі) — розмовної драми про жінку, на ім'я Гірлі, яка бере таксі з аеропорту й натрапляє на водія, на ім'я Кларк. Першу грає Дакота Джонсон, другого...
Далее
16.04.2024
Опубліковано трейлер серіалу "Темна матерія" — науково фантастичного трилеру про чоловіка, фізика, який губиться в альтернативних версіях свого життя й намагається знайти рідний світ поки не стало піз...
Далее
16.04.2024
Документальна стрічка, за яку Мстислав Чернов разом із продюсерками Мішель Мізнер й Рейні Аронсон-Рат отримали премію "Оскар" з'явиться на Netflix. Станеться це вже 21 квітня, як повідомляється на сто...
Далее