Тейлор Свіфт зробила життя безхатьків в Единбурзі гіршим

Популярність Тейлор Свіфт почала виходити з-під контролю. Напередодні концертів співачки, що відбудуться 7-9 червня в Единбурзі, попит на номера в готелях збільшився в рази, оскільки побачити шоу приїдуть не тільки мешканці міста, а й люди зі всієї країни. Можливо навіть не одної.  

Так от, певна кількість бездомних були вислані з Единбурга, щоб звільнити місце для сотень тисяч туристів перед виступом Тейлор Свіфт у місті. Про це повідомляє Суспільне із посиланням на BBC. 

Річ у тому, що в Шотландії на тлі зростання кількості безхатьків (особливо в столиці), яке сталося не в останню чергу через зростання вартості оренди житла та кризи на ринку житла соціального направлення було прийнято рішення розмістити людей без домівок у готелях. Номера бронює влада Единбурга максимум на сім днів. Приїзд Тейлор Свіфт цей крихкий баланс порушив. 

Благодійна організація, що спеціалізується на житлі (Shelter Scotland) заявила, що бездомні "прямо конкурують" з туристами й це є "кричущою несправедливістю". Міська рада Единбурга своєю чергою заявила, що працює з постраждалими домогосподарствами, щоб знайти "відповідне альтернативне житло". Поки його знаходять в інших містах: кількох бездомних людей відправили на таксі до Абердіна та Глазго, а одній людині запропонували тимчасове житло аж у Ньюкаслі (це в Англії).

Водночас міська рада Единбурга заявила, що "зовсім не" переселяє безхатьків із тимчасового житла, щоб звільнити місце для фанатів Тейлор Свіфт.

Втім, молодий чоловік, на ім'я Олександр, який був бездомним чотири місяці, розповів, що боїться, що знову опиниться на вулиці цими вихідними. 20-річний хлопець зараз живе в тимчасовому готелі в Единбурзі, але каже, що йому доведеться виїхати в п'ятницю, 31 травня.

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее