Гітара Джона Леннона оновила рекорд The Beatles на аукціоні

Про це повідомляє The Guardian. Гітара, на якій грав Джон Леннон, була продана за 2,9 мільйона доларів. Таким чином, за словами організаторів, був встановлений новий світовий рекорд для, власне, гітари в історії аукціонних торгів, що спираються на спадок The Beatles.

12-струнна акустична гітара Hootenanny (слово означає "соціальну зустріч або неформальний концерт із народним співом та іноді танцями") використовувалася легендарним музикантом в 1965 році під час запису п'ятого альбому The Beatles "Help!" та під час зйомок однойменного музикального фільму, який вийшов в тому ж році. The Beatles взагалі любили супроводжувати свої альбоми виходом фільмів. Так було зі стрічками "Вечір важкого дня", "Чарівний таємничий тур" та "Жовтий підводний човен".

Інструмент після Леннона належав шотландському гітаристу Гордону Воллеру. Через кілька десятиліть нові власники, які мешкали в сільській місцевості Британії, знову знайшли гітару під час переїзду та виставили її на аукціон з початковою оцінкою від 485 000 до 647 000 фунтів стерлінгів.

Гітара була куплена через телефонний аукціон у Hard Rock Cafe у Нью-Йорку в середу. Девід Гудман, виконавчий директор аукціону, сказав: "Ми дуже раді й маємо честь встановити новий світовий рекорд, продавши втрачену гітару Hootenanny Джона Леннона. Ця гітара є не лише частиною історії музики, але й символом тривалої спадщини Джона Леннона".

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее