Готується нова ітерація "Матриці". До неї майже не будуть мати стосунку сестри Вачовскі

Майже, тому що Лана Вачовскі — співавторка трилогії "Матриця" та авторка четвертого фільму "Матриця: Воскресіння" — все ж таки закріпила за собою посаду виконавчої продюсерки нового проєкту. Ця посада буде суто номінальною, чи вона внесе свій креативний вклад у виробництво стрічки, поки не відомо. 

Режисером, сценаристом та продюсером нового фільму серії значиться Дрю Годдард, Він доклав руку до успішних та неординарних проєктів: був режисером та сценаристом чудового горору "Хижа у лісі", написав сценарій до фільмів "Монстро", "Всесвітня війна Z" та "Марсианін". Працював над серіалами "Загублені" та "Шибайголова".

Загалом він людина, якій можна довіряти. Ось, як прокоментував початок створення нової ітерації "Матриці" президент виробництва Warner Bros. Motion Pictures Джессі Ерман: "Дрю прийшов до Warner Bros. з новою ідеєю, яка, як ми всі віримо, стане неймовірним способом продовження світу "Матриці", вшановуючи те, що Лана та Ліллі почали понад 25 років тому, і пропонуючи унікальну перспективу, засновану на його власній любові до серії та персонажів".

Він додав: "Уся команда Warner Bros. Discovery дуже радіє тому, що Дрю знімає цей новий фільм "Матриця", додаючи своє бачення до кінематографічного канону, який Вачовські будували чверть століття тут, на студії".

Нагадаємо, що перша "Матриця" вийшла у 1999 році і в певному сенсі змінила світ. Друга та третя частини — "Матриця: Перезавантаження" та "Матриця: Революція" — вийшли у 2003-му. Збори всієї серії склали 1,8 мільярда доларів. 

Сам Дрю Годдард прокоментував свій майбутній внесок у франшизу такими словами: "Не буде гіперболою сказати, що фільми "Матриці" змінили і кіно, і моє життя. Вишукана майстерність Лани та Ліллі надихає мене щодня, і я надзвичайно вдячний за можливість розповідати історії в їхньому світі". 

Дати старту зйомок чи прем'єри нової частини наразі немає. 

 

The Matrix

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее