Донька М. Найт Ш'ямалана зняла сповнений саспенсу горор "Спостерігачі". Трейлер

Опубліковано розширений трейлер фільму "Спостерігачі" — горору, який спродюсував М. Найт Ш'ямалан та зняла й написала його донька, Ішана Найт Шьямалан. Це її повнометражний дебют. Ну і як заведено в цій родині, стрічка "Спостерігачі" сповнена загадок та потенційних різких сюжетних поворотів. 

Офіційний синопсис звучить таким чином: "28-річна художниця Міна (Дакота Феннінг) застрягла у великому глухому лісі на заході Ірландії. Знайшовши притулок, вона неусвідомлено потрапляє в пастку разом з трьома незнайомцями, за якими щоночі спостерігають та переслідують таємничі істоти".

Насправді трейлер інтригує набагато більше. Видно, що Міна вела доволі незвичне життя до потрапляння в лісову пастку. Також не зрозуміло навіщо вона поїхала в ірландську глибинку. Також треба зазначити, що як мінімум звуковий дизайн монстрів зроблено дуже добре. Й взагалі тут буде багато скримерів та саспенсу. На додачу здалеку фільм Шьямалан схожий на серіал "Ззовні" і це скоріше комплімент. 

Ішана Найт Шьямалан не прийшла нізвідки. Вона тренувалась на проєктах свого батька: зняла пару епізодів серіалу "Слуга" й очолювала другу знімальну команду на його ж фільмах "Час" та "Стукіт у двері".

Першоосновою свого дебюту режисерка обрала однойменний роман письменника А. М. Шайна. 

Окрім Дакоти Феннінг, у фільмі зіграли: Джорджина Кемпбелл, Олвен Фуере та Олівер Фіннеган. 

Прем'єра стрічки запланована на 14 червня. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее