Із фільмами "Дюна: Частина друга" та "Вонка" Тімоті Шаламе — головна кінозірка моменту

Звання головної кінозірки планети звичайно короткострокове. Наприклад, у 2022 році, після того, як фільм "Топ Ґан: Меверік" зібрав дещо несподівані півтора мільярда доларів у світовому прокаті, нею став Том Круз. Наступна стрічка актора ("Місія неможлива: Розплата. Частина перша") вийшла через рік і навпаки недобрала грошей у світовому прокаті: звання було готове перейти далі. 

Чекати потрібно було не довго, адже влітку 2023-го вийшов фільм "Барбі", який завдяки феномену "Барбігеймеру" також зібрав несподівано багато — 1,44 мільярди доларів. Головною кінозіркою планети стала Марго Роббі. 

Випадок Тімоті Шаламе дещо складніший та відповідно цікавіший. В грудні 2023-го вийшов фільм "Вонка", який не тільки сподобався багатьом, але й зібрав відсотків на 30 більше ніж передбачалося (628 мільйонів доларів). Всього через чотири місяці виходить друга "Дюна". Стрічка Дені Вільнева стає поп-культурним феноменом та впевнено крокує світовим бокс-офісом та соцмережами (де нею активно захоплюються). Наразі, за три тижні прокату, у фільму в скарбничці 500 мільйонів доларів та враховуючи потужне сарафанне радіо та, як наслідок, невисокі падіння показників зборів (всього мінус 37% порівняно із попереднім вікендом) закінчити свій кінотеатральний забіг "Дюна: Частина друга" може із мільярдом в кишені. 

Таким чином, у Шаламе одразу два світових хіти менше ніж за пів року. Навіть у Джонні Деппа на вершині кар'єри паузи між великими хітами були довші. На місце Шаламе точно прийде хтось новий, але поки це його момент. 

 

Timothée Chalamet

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее