"Проблема трьох тіл": автори епічного сай-фай серіалу планують другий сезон ще до виходу першого

Серіал "Проблема трьох тіл" виходить на Netflix вже на цьому тижні, 21 березня. Та його автори: Девід Беніофф, Ді Бі Вайсс та Аклесандр Ву, вже планують продовження. Що логічно, адже перед нами екранізація епічної трилогії романів китайського письменника Лю Цисіня "Пам'ять про минуле Землі", де книжка під назвою "Проблема трьох тіл" є тільки першою частиною. 

На додачу цей проєкт є першим для Беніоффа та Вайсса після "Гри престолів". Він схожий за бюджетом та навіть масштабніший за розмахом. В таку історію не втягуються та не інвестують без думок про довгий забіг. 

В інтерв’ю виданню Collider тріо авторів розказало про свої плани втілити в життя дві інші книги з трилогії Лю Цисіня. Ось слова Девіда Беніоффа: "Для другого сезону у нас є щось краще, ніж приблизна ідея. Ми набагато далі в цьому плані, ніж на стадії приблизної ідеї. Знаєте, що чим далі стають речі, тим туманнішим стає ваш погляд на них. Але там, у третій книзі, є стільки дивовижних орієнтирів, з погляду сцен, ситуацій і подій, які ми можемо бачити досить чітко. Ми знаємо, що ми не зовсім впевнені, як наші персонажі дістануться до цього місця, але ми знаємо, що вони повинні дістатися до того місця. Тому що це місце, те місце і ще те місце є причиною, чому ми вибрали ці книжки й хотіли їх адаптувати в першу чергу".

Далі він пояснив, що перший сезон адаптує першу книгу Лю Цисіня "Проблема трьох тіл", а гіпотетичний 2 сезон буде присвячений другій книзі, під назвою "Темний ліс". Втім фінал трилогії (книга "Кінець смерті") настільки довгий, що автори шоу вважають, що для цього може знадобитися кілька телесезонів.

"Третя книга — масштабна. Мені здається, вона вдвічі довша за дві інші книги", — сказав Беніоффа. "Тож, можливо, це буде один сезон, а може, два. Але, знаєте, я думаю, що нам знадобиться принаймні три, може бути, чотири сезони, щоб розповісти всю історію".

Якщо говорити про сюжет коротко, то загалом в романах розповідається про досвід першого контакту людства із позаземною цивілізацією. Якщо говорити про першу книгу та перший сезон, то там буде розказано ще й про передумови цієї зустрічі. 

Прем'єра перших епізодів першого сезону пройшла для закритої аудиторії в рамках американського фестивалю SXSW (South by Southwest). І за її підсумками у серіалу наразі 76% позитивних відгуків на сайті RottenTomatoes. Можливо виглядає і не так впевнено, але такі масштабні та довгоочікувані шоу рідко коли можуть задовольнити всіх й одразу. Їм потрібен час, щоб збалансувати розмах подій із процесом створення персонажів. У чудового сай-фаю серіалу "Фундація" на початку рейтинги також були не дуже високі, але згодом він достукався до глядацьких сердець. 

 

19.07.2024
Marvel багато поставили на прокатний успіх фільму "Дедпул і Росомаха". Окрім масштабного турне світом за участі Раяна Рейнольдса, Г'ю Джекмана, Емми Коррін (вона грає головну злодійку) та режисера стр...
Далее
19.07.2024
Про це повідомляє BBC. Компанія Netflix заявила, що за три весняні місяці збільшила кількість передплатників на понад вісім мільйонів людей. Сталося це завдяки виходу третього сезону "Бріджертонів" та...
Далее
19.07.2024
Опубліковано фінальний трейлер науково-фантастичного горору "Чужий: Ромул" — нової частини відомого всесвіту ксеноморфів та необережних людей, які вирішили потривожити їх спокій. Цього разу це буде гр...
Далее