Квіти, кіно, писанки, історичні екскурси. Що робити під час Великодніх вихідних в Києві та області

Великдень — давнє релігійне свято із ще давнішою передісторією. В обох випадках: як воскресіння Христа та як перехід ізраїльського народу від рабства до свободи, воно комунікує щось добре. Зміни на краще. Зима закінчується, приходить весна, а з нею й надія. І взагалі це одне з тих свят, які можуть об'єднати людей — релігійних та не дуже.  

Як завжди на Великодні вихідні в Києві та під Києвом пропонується цілий розсип атракцій, в рамках яких можна провести час із різною користю: 

- В український прокат вийшов новий фільм Луки Гуаданьїно "Суперники" — романтична драма з елементами комедії, в якій Зендея, Джош О'Коннор та Майк Фейст грають професійних тенісистів та учасників любовного трикутника. Стрічка отримала захоплені відгуки кінокритиків та вперше в кар'єрі режисера посіла першу сходинку американського бокс-оффісу.  

- У Добропарку, що знаходиться у селі Мотижине за 29 кілометрів від Києва й відомий своїми тюльпановими полями встановили великі писанки. Виглядає провінційно, але чарівно. Тому це гарна нагода для людей з автівками поїхати на природу за місто та погуляти серед різноколірних квітів та великих розмальованих яєць. Зробити купу фото. 

- На 5 травня відбудеться Великдень у Софії Київській. Як написано в Instagram національного заповідника: "Вже цього тижня зустрічаємось у місці краси й сили, щоб христосуватись, співати й разом славити життя, що перемагає все зло й темряву". Серед запланованих атракцій: весняні ігри, хороводи, весняні та великодні пісні у виконанні кобзарів, лірників та сопілкарів. Також будуть представлені традиційні ігри з крашанками та відбудеться спільна трапеза. Квитки можна придбати за посиланням. Подія відбуватиметься з 12:00 до 20:00. 

- На 5 травня веселощі заплановані й у Національному музеї народної архітектури та побуту України "Пирогово". Атракція називається "Великодня галявина". Організатори "готують традиційні великодні забави, рухливих ігри та хороводи, веснянки й обіцяють позитивні емоції, які нам усім сьогодні вкрай необхідні". Початок о 12:00.

- На Співочому полі, серед доріжок та стежинок відвідувачів вже чекають гігантські фігури кролів та пасхальні яйця. Як пише видання "Вечірній Київ": "Окрім квіткових композицій, тут представлені інтерактивні зони дозвілля, батутна зона та дитяча анімація. Для дорослих передбачені фуд-корти та пікнік зони, а для маленьких відвідувачів — солодка вата". Як зазначено на сторінці Співочого в Instagram: "Весь вікенд на Співочому проходитимуть тематичні інтерактиви, майстер-класи, пасхальні розмальовки, аквагрим для дітей і багато чого іншого".

- На 12 травня свою програму пропонує й "Мамаєва Слобода". Організатори запрошують на "народні розваги: "оглядини", "залицяння", "водіння кобили", гойдання на реї, обливання, народні танці та співи і ще багато всього цікавезного!". Початок о 14:00. 

 

velykden

26.04.2024
Фільм "Я, «Побєда» і Берлін" поставлений Ольгою Ряшиною за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна вийшов в український прокат 14 березня й зібрав не соромні 56 мільйонів гривень в нашому прокаті...
Далее
12.04.2024
В 44 українських містах вийшов новий фільм Ірини Цілик "Я і Фелікс" — тепла, кумедна, щемка історія дорослішання хлопчика, на ім'я Тимофій в провінційному українському містечку. Події відбуваються у 9...
Далее
05.04.2024
Цього року перший міжнародний фестиваль ЛҐБТКІА+кіна в Україні відбудеться вже вдруге. Головна локація — київський кінотеатр "Жовтень". Декілька днів тому ми дізналися, які фільми увійшли до позаконку...
Далее