"Ті, хто живе": трейлер спін-оффу серіалу "Ходячі мерці". Про пригоди Ріка Граймса та Мішонн

Опубліковано трейлер серіалу "Ходячі мерці: Ті, хто живе" — спін-оффу материнського серіалу "Ходячі мерці", в якому мова піде про окремі пригоди Ріка Граймса та Мішонн. Це ключові герої шоу, тому їх повинні пам'ятати й ті, хто давно закинув дивитися "Ходячих". 

За сюжетом обидва персонажі будуть намагатися знайти один одного в світі захопленому зомбі. Граймс (Ендрю Лінкольн) буде це робити з міста, в якому заправляє якийсь квазівійськовий режим. Мішонн (Данай Гуріра), своєю чергою, опиниться в іншій групі виживших десь в глушині. Події серіалу "Ті хто живе" відбуватимуться після закінчення основного серіалу. 

І якщо "Ходячі мерці" задовго до свого фіналу вже мало кому подобався, то цим спін-оффам можна давати шанс: наприклад, "Ходячі мерці: Деріл Діксон" — про пригоди Деріла Діксона у Франції — вийшов дуже непоганими. 

Перша серія "Ті хто живе" з'явиться на відповідних сайтах 25 лютого. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее