Джейк Джилленгол роздає тумаків у трейлері комедійного екшену "Придорожній заклад"

Опубліковано трейлер фільму "Придорожній заклад" — екшену з елементами комедії із Джейком Джилленголом в головній ролі. Актор грає бійця UFC (Абсолютний бійцівський чемпіонат), який програв декілька важливих боїв, залишився без дому і наразі вимушений прийняти пропозицію власниці придорожнього закладу, стати у ньому вишибалою/охоронником. 

Заклад знаходиться на узбережжі Флорида-Кіс — курортній зоні — та є ласим шматком землі для одного бізнесмена, який не звик чути слово "ні". Елвуду Далтону (так звати героя Джилленгола) прийдеться знову вступити в бій без правил. 

"Придорожній заклад" є рімейком однойменного фільму 1989 року із Патріком Свейзі у головній ролі. Режисером стрічки став Даг Лайман, відомий по фільмах "Ідентифікація Борна" та "На межі майбутнього". Фільм з'явиться на Prime Video 21 березня. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее