Автори серіалу "Світ Дикого заходу" все ще сподіваються достойно фіналізувати своє творіння

Серіал "Світ Дикого заходу" раптово закрили у листопаді 2022 року, невдовзі після закінчення четвертого сезону. У грудні 2022-го всі сезони було видалено зі стрімінгу Max (HBO). Звичайно, популярність шоу за роки впала, але станом на фінал четвертого сезону в нього все ще було багато шанувальників і що головне — історія залишилася перерваною на півслові. 

Це один з прикладів жорстокої суперечності закладеної в роботу стрімінгових сервісів: з одного боку вони шукають авторів і вкладаються у проєкти, які б не потягнули голлівудські студії, а з іншого — за цією відкритістю ховається холодний розрахунок. Якщо популярність шоу падає, то байдуже стає і на авторів, і на глядачів. Шоу різко закривають. 

Втім, у одного з двох авторів серіалу "Світ Дикого заходу" Джонатана Нолана (молодшого брата Крістофера) є надії на те, що історію вийде закінчити в тому вигляді, в якому її планували вони з Лізою Джой. 

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню The Wrap, промотуючи свій новий серіал "Фолаут": "Наша філософія з самого початку полягала в тому, щоб ви переконалися, що кожна частина, кожен розділ має бути певною мірою завершеним, розповідати хорошу історію, а потім ви отримуєте шанс на продовження. Але у нас з Лізою була архітектура серіалу, і я дуже хочу отримати шанс закінчити ці речі. Я думаю, що ми все ще сподіваємося на можливість повернутися до цієї історії, і я б не хотів зіпсувати її зараз, якщо ми отримаємо шанс зробити це".

Щодо останнього речення Нолан мав на увазі, що вони з Джой не розкриватимуть жодних подробиць про те, чим би закінчилося шоу, тому що вони не хочуть псувати гіпотетичні майбутні чи то сезон, чи то окрему довгу серію.

По словах однієї з головних акторок "Світу Дикого заходу" Еван Рейчел Вуд вона попросила творців розповісти їй, яким би був фінал її персонажа, але не змогла переконати їх розкрити будь-які свої секрети.

 

westworld/jonathan-nolan-lisa-joy

Tags: Westworld
28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее