"Aggro Dr1ft": трейлер експериментального екшену. У головній ролі Тревіс Скотт

Опубліковано трейлер нового фільму Хармоні Коріна "Aggro Dr1ft". Цей американський режисер відомий ще з 90-х своїми провокативними, не такими як у всіх стрічками, в яких він намагався, свідомо чи ні, віднайти нову кіномову. Корін написав сценарій "Діток" Ларі Кларка, зняв "Відв'язні канікули" з Джеймсом Франко та "Пустопляс" з Меттью Макконахі.  

У "Aggro Dr1ft" локація та ж сама, що і у двох останніх фільмах автора: надлишкова, курортна та кримінальна Флорида, а ось картинка вже зовсім інша. Офіційний пресреліз таким чином описує стрічку: "Відійшовши від традиційних параметрів кінематографа, Aggro Dr1ft досліджує натиск ефемери цифрових технологій і досліджує сучасне життя через мову відеоігор. Повністю знятий через інфрачервоний об’єктив, фільм розповідає про вбивцю Маямі-Біч, який починає невпинну гонитву за своєю наступною ціллю". 

Головні ролі у фільмі зіграли Тревіс Скотт та іспанський актор Жорді Молья. Перший зіграв кримінального лорда. Другий — меланхолійного вбивцю, який прийшов по його душу. 

Прем'єра стрічки відбулася на кінофестивалі у Венеції.

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее