"Нікчемний Я 4": опубліковано трейлер. В ньому багато міньйонів, а ще у Грю з'явився син

Опубліковано трейлер четвертої частини пригод колишнього злодія, а наразі добропорядного і трішки заклопотаного сім'янина Грю. Нагадаємо, що в минулих частинах він став ще й агентом Антизлодійської ліги, тому коли батьківщина кличе на допомогу Грю повинен відповісти. У мультфільмі "Нікчемний Я 4" так і стається: з в'язниці втікає злодій Максим Ле Маль і разом зі своєю дівчиною Валентиною планує якусь неприємність. 

У Грю ж тільки но народився син, з яким він ніяк не може налагодити зв'язок. Можливо спільна пригода стане в нагоді. Таким чином, на завдання відправляється весь сімейний підряд: сам Грю, його міньйони, три всиновлені доньки, дружина Люсі та Грю молодший. 

Франшиза "Нікчемний Я", за створення якої відповідає Illumination Entertainment, а за дистрибуцію Universal Pictures — на сьогодні одна з найуспішніших у світі. З 4,4 мільярдами зборів вона на першому місті серед анімаційних у світі та на п'ятнадцятому у загальному заліку. 

Прем'єра "Нікчемний Я 4" відбудеться 3 липня 2024 року.  

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее