Повне відео виступу alyona alyona & Jerry Heil на нацвідборі Євробачення 2024

Опубліковано повне відео виступу дуету alyona alyona & Jerry Heil із піснею "Teresa & Maria" на нацвідборі Євробачення 2024. Нагадаємо, що у суботу планувалося обрати переможця голосування, але у застосунку Дія стався збій, судячи зі всього, через велику кількість людей, які хотіли віддати свій голос. Тому фінал голосування відбувся у неділю. 

За його підсумками і перемогли alyona alyona та Jerry Heil. Вони отримали 10 балів від членів журі (зокрема від Андрія Данілко, Джамали та лідеру гурту "Без обмежень" Сергія Танчинця) та 11 балів від глядачів. Сам конкурс Євробачення відбудеться у першій половині травня в шведському Мальме. Він буде складатися з першого і другого півфіналів, які заплановані на 7 і 9 травня та фіналу — 11 травня. alyona alyona & Jerry Heil виступлять у першому півфіналі.

Минулого тижня згадка матері Терези у пісні викликала мляву і дещо абсурдну дискусію в соцмережах, через суперечливу постать черниці. Дискусія швидка зійшла нанівець.  

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее