Лана Дель Рей запише альбом у стилі кантрі

Про це співачка повідомила вчора під час події, яку влаштувало видання Billboard. Вона видала одразу всю базову інформацію по релізу: альбом буде називатися "Lasso", він буде записаний у стилі кантрі у Нешвіллі штат Міссісіпі, продюсером платівки стане Джек Антонофф. Вийде вона у вересні 2024-го. 

Ось, що сказала сама співачка: "Якщо ви ще не можете сказати за нашими лауреатами та нашими виконавцями, музичний бізнес рухається в сторону кантрі. Ми рухаємося в сторону кантрі. Це відбувається. Ось чому [продюсер] Джек [Антонофф] слідував за мною в Масл Шолз, Нешвілл, Міссісіпі, протягом останніх чотирьох років".

Взагалі Лана Дель Рей завжди використовувала елементи, настрій кантрі та американи у своїх піснях. Наприклад у її старому хіті "Ride". Плюс — нещодавно Лана випустила кавер на народну у США пісню Джона Денвера "Take Me Home, Country Roads".

Щодо всієї цієї точної та радісної інформації, треба пам'ятати, що співачка неодноразово заявляла нові платівки і потім вони не ставалися. 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее