Лана Дель Рей запише альбом у стилі кантрі

Про це співачка повідомила вчора під час події, яку влаштувало видання Billboard. Вона видала одразу всю базову інформацію по релізу: альбом буде називатися "Lasso", він буде записаний у стилі кантрі у Нешвіллі штат Міссісіпі, продюсером платівки стане Джек Антонофф. Вийде вона у вересні 2024-го. 

Ось, що сказала сама співачка: "Якщо ви ще не можете сказати за нашими лауреатами та нашими виконавцями, музичний бізнес рухається в сторону кантрі. Ми рухаємося в сторону кантрі. Це відбувається. Ось чому [продюсер] Джек [Антонофф] слідував за мною в Масл Шолз, Нешвілл, Міссісіпі, протягом останніх чотирьох років".

Взагалі Лана Дель Рей завжди використовувала елементи, настрій кантрі та американи у своїх піснях. Наприклад у її старому хіті "Ride". Плюс — нещодавно Лана випустила кавер на народну у США пісню Джона Денвера "Take Me Home, Country Roads".

Щодо всієї цієї точної та радісної інформації, треба пам'ятати, що співачка неодноразово заявляла нові платівки і потім вони не ставалися. 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее