Bat for Lashes вертається із новим альбомом "The Dream of Delphi". Опубліковано перший сингл-маніфест

Британська авторка та співачка Наташа Хан також відома, як Bat for Lashes випускає свій п'ятий альбом. Платівка називається "The Dream of Delphi". Опубліковано перший однойменний сингл, який Наташа Хан назвала маніфестом: "Це маніфест альбому. Це заклинання, прояв, вилучення Delphi [скоріш за все, мається на увазі Дельфійський оракул] з ефіру. Це я кличу її душу".

Альбом вийде 31 травня. Відео на пісню "The Dream of Delphi" можна подивитися нижче. Bat for Lashes випустила свою першу й чудову платівку "Fur and Gold" ще у 2006 році. З того часу поганих записів вона не робила. Останній альбом співачки датується 2019 роком. У 2020-му Наташа Хан народила доньку і "The Dream of Delphi" сильно зав'язаний на цій події.  

В пресрелізі стверджується, що альбом є фольклорною розповіддю про раннє материнство Наташі Хан, яка частково розповідається через персонажа, на ім’я Відьма-матінка (Motherwitch).

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее