"Скільки ще виставлять тих ікон?": опубліковано нову пісню "Океану Ельзи"

Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.  

Ось, як сам автор коментує слова пісні: "Я вклав в слова цієї пісні переживання, всі емоції, які відчуваю протягом останніх двох років від початку повномасштабної війни росії проти України. І мені здається, що велика кількість наших співвітчизників відчувають те саме. Тому ми дозволили собі не тільки від свого імені, але від імені багатьох людей, з якими я зустрічався, яких знаю, навіть тих, кого не знаю, але чий біль відчуваю зараз, дозволили вкласти ці слова у пісню "Відповідь".

"Океан Ельзи" не випускали нових пісень з 2022 року, коли вийшли "Місто Марії" (про Маріуполь) та "Квіти мінних зон" (як вказано на Youtube "пісня стала основою проєкту для збору коштів на пікапи"). Також варто згадати ремікс одного з лідерів легендарного британського гурту Massive Attack на пісню "Океану Ельзи" "Обійми". 

Режисером музичного відео на "Відповідь" став Макс Сметана.

У 2024 році гурт планує випустити новий альбом. 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее