Гурт Beak, в якому головує Джефф Барроу з Portishead несподівано випустив новий альбом

Як і Portishead, Beak — це також тріо, яке наразі складається з власне Джеффа Барроу, а також Біллі Фуллера (він грав у Robert Plant & The Sensational Space Shifters) та Вілла Янга (Moon Gangs). Вперше хлопці зібралися у 2009 році (тоді замість Вілла Янга був Метт Вільямс) й відтоді випустили чотири дуже непогані альбоми, стилістика яких часто описується як експериментальний рок навпіл з електронікою.

Втім, треба розуміти, що це просто приємна та несподівана музика зроблена талановитими та розумними людьми. 

Новий, п'ятий альбом гурту має назву ">>>>": попередня платівка 2018 року називалась ">>>", до цього був альбом 2012 року ">>" і так далі.

Жодного промоційного синглу для просування нового альбому випущено не було. Як музиканти зазначили в прес-релізі: "За своєю суттю ми завжди хотіли, щоб це була головна музика (музика для "голов", а не музика для навушників) — слухалася як альбом, а не як окремі пісні". 

Щодо звучання вони додали: "Після сотень концертів і фестивалів протягом багатьох років ми відчули, що гастролі почали впливати на наше написання так, що ми більше не були впевнені, ким ми є. Тож ми вирішили повернутися до джерел, де ми були на нашому першому альбомі — без жодних очікувань і просто граючи разом у кімнаті". 

Послухати альбом можна нижче. 

 

Tags: Beak, >>>>
13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее