"Як цього ще не сталося?". Лана Дель Рей написала пісню для фільму "007: Спектр". Її не прийняли

У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "Don't Call Me Angel"), "Чаклунка" ("Once Upon a Dream"), список можна продовжувати. Втім, франшиза, з якою у співачки здається найбільший метч — "Джеймс Бонд" — їй поки що не підкорилася

Дель Рей сказала, що у 2015 році запітчила частину (приспів) пісні "24" з альбому "Honeymoon" продюсерам франшизи про відомого британського спецагента, зокрема для фільму "007: Спектр" Сема Мендеса, але вони натомість вибрали пісню Сема Сміта "Writing’s On the Wall", яка у 2016 виграла "Оскар". 

"Я написала її для них", — сказала Дель Рей, наспівуючи приспів з "24", перш ніж згадати про Сміта: "Але Семе, ти справді зробив чудову роботу. Ні, я просто жартую!". Співачку не вперше недооцінюють: вона ще жодного разу не отримувала "Ґреммі" хоча кількість статуеток, які отримали ті на кого вона вплинула (Тейлор Свіфт, Біллі Айліш) порахувати складно. 

Дель Рей сама дивується, чому її музики досі не було у фільмі про Бонда. "Я маю на увазі, як цього ще не сталося?", — сказала співачка.

З іншого боку, вона опинилася в набагато кращій компанії: Radiohead також отримали відмову від продюсерів Бонду, як й Емі Вайнгауз. 

Втім, щодо останньої на заваді стали її проблеми із наркотиками та поведінкою. Вайнгауз намагалася запропонувати пісню для фільму "Квант милосердя". Та як сказала продюсерка фільмів про Бонда Барбара Брокколі: "Ну, це була дуже-дуже тривожна зустріч, вона була не в найкращому вигляді, і моє серце було за неї. Вона була дуже тендітною емоційно, і, знаєте, ви розуміли, як вона могла створити такий зворушливий матеріал, тому що у неї велика глибина почуттів, і це було дуже, дуже трагічно. Який неймовірний талант, який неймовірний голос, якою неймовірною людиною вона була, і це було дуже, дуже сумно". 

Франшиза про Джеймса Бонда наразі переживає повільний період перезавантаження. Тому у Лани Дель Рей шанси ще точно будуть. 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее