На музичному фестивалі Coachella виступить український дует ARTBAT

Головний музичний фестиваль для міленіалів Coachella оголосив лайн-ап на 2024 рік. Подія розтягнеться на дві пари вихідних: з 12 по 14 квітня та з 19 по 21 квітня. Хедлайнерами стануть Лана дель Рей, Tyler, The Creator, Doja Cat та легендарний гурт No Doubt, учасники якого погодилися виступити разом вперше за 9 років. 

Серед інших оголошених імен значаться Blur, Lil Uzi Vert, Oneohtrix Point Never, Ice Spice та український електронний дует ARTBAT. Його учасники Артур Кривенко та Віталій Лимаренко зустрілися у 2014 році у Києві, зрозуміли, що мають схожі музичні смаки (техно та гаус) та вирішили об'єднати свої зусилля. Успіх прийшов майже одразу: вже у 2015-му дебютний сингл музикантів "Mandrake" ("Мандрагора") додав до своїх сетів відомий діджей Річі Хотін. 

 

 

У 2019 році вони виступили на горі Цукрова голова в Ріо-де-Жанейро. Згідно із форматом події, глядачів на таких локаціях зазвичай не багато, але онлайн трансляція ведеться для всього світу. На данний момент запис цього виступу на YouTube переглянули 30 мільйонів людей. В тому ж 2019-му ARTBAT отримали нагороду "Прорив року" в рамках премії DJ Awards. 

Хлопці грали на фестивалях: Tomorrowland, Creamfields, Timewarp, Awakenings та інших.   

 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее