Justice випускають новий альбом. Вже можна послухати два треки

Четвертий альбом французького електронного дуету вийде через вісім років після попереднього і буде називатися "Hyperdrama". На обкладинці — класичне лого (хрест) музикантів, тільки цього разу із кістками та неоновою нервовою системою всередині. Першим синглом альбому був вибраний спільний із австралійською групою Tame Impala трек під назвою "One Night/All Night". Його можна послухати нижче. 

Ось як Justice прокоментували пісню та співпрацю із відомими своїм неопсиходелічним танцювальним звучанням австралійцями: "Ми хотіли, щоб цей трек звучав так, наче темна/техно-ітерація Justice знайшла семпл диско-ітерації Кевіна Паркера [лідер Tame Impala]. У Кевіна захоплююче відчуття мелодії в тому сенсі, що йому вдається писати мелодії, які здаються простими й природними, але водночас дуже незвичайними. Ця пісня коливається між чистою електронною музикою та чистим диско, але ви ніколи не почуєте ці дві речі одночасно. Саме ця ідея миттєвого переходу від одного жанру до іншого в межах пісні проходить через увесь запис і, мабуть, найчіткіше представлена в «One Night/All Night»".

Одним треком Justice вирішили не обмежуватися та опублікували одразу другий — інструментальний "Generator". Щодо нього також є пояснювальна записка: "Для нас це звучить як "Getaway" Salsoul Orchestra, але з балакучими звуками та класичним техно-хардкором 90-х. Диско/фанк та електронна музика в цілому завжди були основними елементами музики, яку ми створюємо як Justice. У "Hyperdrama" ми змушуємо їх співіснувати, але не мирним шляхом. Нам подобається ця ідея змусити їх трохи боротися за увагу".

Новий альбом вийде 26 квітня. 

 

 

10.07.2024
Пісня схожа одночасно на сольний альбом Ромі "Mid Air" та останній альбом Джессі Вейр "That! Feels Good!". Тобто "Lift You Up" — це духопідйомний літній хаус, музика якої зараз не вистачає. Продюсером...
Далее
02.07.2024
Південнокорейський гурт BTS вважається однією із найпопулярніших k-pop формацій сучасності. Станом на 2023 рік вони продали 40 мільйонів копій своїх альбомів: найвищий показник в музичній історії краї...
Далее