Фаррелл Вільямс та Майлі Сайрус випустили нову пісню “Doctor (Work It Out)”. До треку вже є відео

Востаннє Фаррелл Вільямс та Майлі Сайрус працювали разом у 2014 році над піснею "Come Get It Bae", яка входила до другого сольного альбому Вільямса "Girl". Пройшло десять років, Майлі Сайрус отримала свої перші премії "Ґреммі": "Запис року" та "Найкраще сольне попвиконання" (обидві за пісню "Flowers") та музиканти вирішили, що прийшла пора нагадати про свій творчий союз. 

Їхня нова спільна пісня називається "Doctor (Work It Out)". На неї режисером Джейкобом Біксенманом було зняте лаконічне відео.

Та насправді пісня нова тільки для фанатів. Для самих музикантів вона датується 2012 роком. Ось, що про це все говорить Фаррелл: "Ми просто знали, що ще зарано. Просто ти ніколи не знаєш. І є момент, коли ви відчуваєте, ніби прив'язку до чогось, але ви можете відчувати, що оточення ще не готове до цього".

Йому вторить Сайрус: "Ми просто дуже віримо в таймінг і в те, що все станеться тоді, коли це має відбутися. І під час церемонії "Ґреммі" ми з Фарреллом обговорювали випуск пісні, і мені здавалося, що це була така випадковість, і було так багато узгоджень і так багато моментів, які змусили мене зрозуміти, що зараз ідеальний час. І іноді речі в нашому минулому мають більше сенсу в нашому сьогоденні, ніж коли-небудь. І тому ця пісня, я думаю, природа, свято, відчуття, особливо з відео, радість, танці, відпущення, це те, що ця пісня дійсно завжди потребувала".

"Doctor (Work It Out)" — перша робота Майлі Сайрус з моменту виходу її альбому "Endless Summer Vacation" у березні 2023-го. 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее