Grimes вибачилась за свій провальний сет на фестивалі Коачелла

Grimes виступила на цьогорічній Коачеллі в суботу. Певне розчарування глядачі відчули за кілька годин до шоу, адже співачка ніде не зазначала, що вона планує діджей сет, а не повноцінний концерт з групою. Але це вже лірика. Grimes з'явилась на сцені пересуваючись на гігантському механічному павуку, що ніби натякало: співачка ретельно готувалася й все спланувала. 

"Усі благали мене не витрачати більшу частину мого Коачелла бюджету на гігантського механічного павука, але вони були дуже неправі", — написала Grimes у X (Twitter) за день до шоу. "Я не змогла пропрацювати хід на вершині механічного павука з міркувань безпеки, тому, якщо я не зможу граціозно злізти з павука, будь ласка, вибачте мені", — написала вона в Twitter за кілька годин до шоу. Злізла вона більш менш вдало. 

Та це не головне: через чи то технічні проблеми (на які постійно вказує Grimes), чи незадовільний стан самої співачки її виступ вже назвали найгіршим за всю історію фестивалю. Сім разів вона намагалася почати свій сет і сім разів вибачалася в мікрофон та жалілася на те, що в неї не виходить звести треки й вона не може зробити "так багато математики в голові". Що б це не означало. 

На додачу кілька разів протягом шоу музика, яку грала Grimes, зупинялася і вона висловлювала розчарування та намагалася пояснити глядачам, що відбувається. "Ніколи не було шоу Grimes без великих технічних труднощів", — сказала вона. "Це буде продовжуватися! Тільки не звинувачуйте мене, це не моя вина. Що ж, це частково моя вина, але не повністю".

Після шоу Grimes написала довгий твіт з вибаченнями за технічні проблеми:

Я хочу перепросити за технічні проблеми з сьогоднішнім шоу. Я хотіла повернутися дуже потужно, і зазвичай я завжди виконую кожен аспект свого шоу сама – щоб заощадити час, це був один із перших випадків, коли я передала такі важливі речі, як rekordbox bpm, і дозволила комусь іншому організувати треки на SD-карті тощо. У мене було погане передчуття, що я не прогнала усе через cdjs, і хоча я наголосила на цьому, я не була наполегливою. Великим уроком для мене було поєднання:
1. Якщо ви хочете, щоб це було зроблено правильно, зробіть це самі
2. Бути п*здою, навіть якщо люди відчувають себе погано
3. Ймовірно, вдавайте, що все добре, і розважайте натовп, а не проводіть ціле шоу, перекинувшись через стіл, намагаючись виправити програмне забезпечення, коли ви мали на меті розважати.

Я особисто впорядкую всі файли наступного тижня. Я не дозволю подібному повторитися.

Я витратила місяці на це шоу, створюючи музику та відео, і, правда, не в найкращому настрої зараз.

Але, так, наступний тиждень буде бездоганним, все пройде через мої руки.

Декілька хороших уроків вивчено. Благословіння вам усім. CD-програвачі показували мені 370 ударів у хвилину, тож я навіть не могла мікшувати вручну на слух, а передні монітори були вимкнені, тому з мого боку був буквально звуковий хаос, коли я намагалася вгадати, як для вас звучить матеріал. 

Будь ласка, вибачте мені! Любов завжди".

Ось відео, на якому можна побачити частину катастрофи. 

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее