Ірландський рок-гурт Fontaines D.C. готує новий альбом. Вийшов перший сингл “Starburster”

Відомий ірландський рок-гурт Fontaines D.C. змінив лейбл з американського Partisan на британський XL Recordings й готує до випуску четвертий альбом "Romance". Перший сингл “Starburster” вже доступний до прослуховування на стрімінгах. Відео, яке зняв відомий режисер реклами та кліпів Об Перрі можна переглянути нижче.  

Продюсером альбому став Джеймс Форд (Simian Mobile Disco). Він працював із Arctic Monkeys, Blur, Kylie Minogue, Pet Shop Boys та багатьма іншими.

У пресреліз гітарист Конор Діган сказав про назву альбому наступне: "У нас завжди було відчуття ідеалізму та романтики. Кожен [наш] альбом віддаляється від спостереження за цим через призму Ірландії, так само безпосередньо, як Dogrel [перший альбом гурту]. Другий альбом [розповідає] про цю відірваність, а третій – про ірландство дислоковане в діаспорі. Тепер ми шукаємо, де і в чому ще є романтика".

Вокаліст Гріан Чаттен посилався на романтичний підтекст антиутопічного аніме "Акіра" як на натхнення. "Я зачарований цим — закохуватися наприкінці світу", — сказав Чаттен. "Альбом присвячений захисту цього крихітного вогника. Що більший Армагеддон, то ціннішим він стає".

В пресрелізі зазначені й інші люди та гурти, які вплинули на звучання платівки: Shygirl, Sega Bodega, A$AP Ferg та Prodigy.

Альбом "Romance" вийде 23 серпня. 

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее