"Печалька in da House". Опубліковано новий трейлер мультфільму "Думками навиворіт 2"

Опубліковано офіційний український трейлер мультфільму "Думками навиворіт 2" — продовження оскароносного мультфільму "Думками навиворіт" 2015 року випуску. Тоді, нагадаємо, пригоди відбувалися здебільшого в голові дівчини, на ім'я Райлі. Вона стала на поріг підліткового віку, плюс батьки вирішили переїхати й основна боротьба відбувалася між такими емоціями Райлі як Сум, Гнів, Страх, Відраза із Радістю, яка намагалася зберегти контроль.

У другій частині ми заглибимося у підлітковий вік і на додачу отримаємо: Тривогу, Заздрість, Хандру та Конфуз. Плюс — будуть всілякі смішні несподіванки на кшталт Прірви Сарказму. Якщо раніше в реальному світі Райлі намагалася порозумітися із батьками, то тут, судячи зі всього, емоції викликані перебуванням у школі та спробами завести друзів. 

Авторкою сценарію стала Мег Лефов. Вона ж написала першу частину, за що отримала номінацію на "Оскар". Режисером став дебютант Келсі Манн. Піт Доктер, який зняв "Думками навиворіт 1" наразі обіймає посаду головного креативного директора компанії Pixar.

Вийде в український прокат "Думками навиворіт 2" 13 червня. 

 

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее