KAZKA feat. KADEBOSTANY. 04 березня, Палац Спорту, Київ

KAZKA feat. KADEBOSTANY

Коли: 04 березня 2020

Де: Палац Спорту, Київ

О котрій: 19:00

 

Український феномен гурт KAZKA заспіває разом зі світовою сенсацією зі Швейцарії – гуртом KADEBOSTANY.

4 березня у столичному Палаці Спорту відбудеться великий сольний концерт першого україномовного гурта, що потрапив в ТОП 10 GlobalShazam, відеоробота на пісню “Плакала”, яку на сьогоднішній день подивилися більше 300 мільйонів разів, стала абсолютним рекордсменом серед українських артистів за кількістю переглядів та потрапила в ТОП 100 кращих кліпів на YouTube.

 

Kadebostany, Kazka, KAZKA, презентація нового альбому, гурт KAZKA, KADEBOSTANY, концерт київ 2020, афіша Києва 4 березня 2020, Палац Спорту, Плакала, Олександра Заріцька, українська співачка

 

Солістка KAZKA Олександра Заріцька в Instargam-акаунті проанонсувала колаборацію зі знаменитим швейцарським гуртом KADEBOSTANY в програмі концерту гурту 4 березня:

“Ви сидите? Сядьте! Я не жартую! У мене є для вас сууууупер новина! Нарешті, можу розповісти, хто 4 березня в київському Палаці Спорту стане нашим secret guest і partner in crime! 

*барабанний дріб*

*напружена музика*

Все, здаюся! Вже за місяць на концерті в Києві ми заспіваємо разом з нашим другом, неймовірним артистом зі Швейцарії – KADEBOSTANY!” – написала Саша в пості.

Нагадаємо, що 4 березня відбудеться перша жива презентація нового альбому KAZKA – NIRVANA. Разом з режисером Анатолієм Єрохіним та командою гурт готує масштабне світлове шоу, яке вже за місяць представить в київському Палаці Спорту. 

 

 

UPark Festival 2021. Gorillas, Deftones, Royal Blood, My Chemical Romance и другие, 09-15 июля, Sky Family Park, Киев
Buy Tickets
Festivals
07.09.2020
Очень ждём лето следующего года не только, чтобы исполнить все слетевшие планы на отдых, но и чтобы наконец-то услышать свои любимые команды и исполнителей в рамках фестивалей, один за одним раздражаю...
Далее