На фестивалі Миколайчук OPEN покажуть загублений український горор

Міжнародний кінофестиваль Миколайчук OPEN, який відбудеться в цьому році вже втретє, потихеньку обростає цікавими прем'єрами. Нещодавно стало відомо, що в рамках фестивалю відбудеться українська прем'єра нового фільму відомого британця Стіва Макквіна "Окуповане місто" — про нацистську окупацію Амстердаму. 

До цієї привабливої атракції додалася ще одна: прем'єра українського етногорору "Морена".

Ця стрічка режисера Сергія Альошичкіна буде показана поза конкурсом фестивалю. В ній розповідається історія двох закоханих, Ганни та Юрка, які приїздять на літо до батьків у звичайне українське село. Відпочити в молодят не виходить: місцева дівчина, на ім'я Іванка вирішує переманити у свої обійми Юрка. Іванка за сумісництвом відьма, відома як Морена, тому в ніч на Івана Купала вона накладає на пару закляття. Ланцюжок подій, спровокований Мореною, здивує та нажахає не тільки Ганну та Юрка, а й саму відьму. 

Фільм Альошичкіна знімався аж у 2017 році й за таємничих причин досі пролежав на полиці, що створило навколо нього самого напівмістичну, міфологічну атмосферу. 

Ось, що з цього приводу сказав програмний директор фестивалю Алекс Малишенко: "Минулоріч ми показали на Миколайчук OPEN чорну треш-комедію "Вересень". Це був фільм, про який ходили легенди, і далеко не всі вірили, що він справді існує. "Морена" — не менш легендарна стрічка. Тут поєдналися фільм жахів з буйним еротизмом, містичність сюжету та таємнича історія раптової багаторічної паузи між завершенням зйомок і виходом у прокат. Нам пощастило мати нагоду першими показати цей фільм, який претендує на те, щоб зайняти особливе місце в історії українських жахастиків". 

Фестиваль Миколайчук OPEN відбудеться в Чернівцях з 16 по 23 червня. 

 

morenamorena

07.09.2020
Очень ждём лето следующего года не только, чтобы исполнить все слетевшие планы на отдых, но и чтобы наконец-то услышать свои любимые команды и исполнителей в рамках фестивалей, один за одним раздражаю...
Далее
04.08.2020
После нескольких вынужденных из-за карантина переносов Киевский Международный кинофестиваль короткометражных фильмов KISFF объявил о датах старта. В этом году событие будет разделено на 2 части: перва...
Далее