Євробачення: польский гурт Lunaria записав кавер на пісню "Teresa & Maria"

Це добрий знак: композиція пішла в народ, як мінімум, у Польщі. Нагадаємо, що із піснею "Teresa & Maria" Jerry Heil та alyona alyona перемогли на відборі на Євробачення, а отже дует буде виконувати її на самому конкурсі у Мальме 7 травня 2024 року. 

Lunaria — також дует, який складається з ентузіастів поп-музики з акцентом на синтезатори Бориса Степаняна (вокал) та Міхала Посєсека (синтезатор, гітара). Хлопці на сцені вже 4 роки. Принаймні, їх перше відео на Youtube датується 1 квітня 2019-го. В останній рік Lunaria явно активізувалися і в цьому розрізі кавер на популярну пісню популярних українських виконавців не тільки приклад захоплення, а й спосіб стати популярнішими.  

Ось офіційний коментар Бориса та Міхала: "Пісня "Teresa & Maria" польською. Тримаємо кулаки за дівчат! Бажаємо їм найкращого виступу на Євробаченні 2024! І після майже двох мільйонів відтворень і тисяч запитів на повну версію на різних платформах — ми ділимося з вами кавером на цю пісню!".

 

11.04.2024
Про це повідомляє Суспільне. Пісню "Teresa & Maria" дуету співачки Jerry Heil та реперки alyona alyona подивилися 4,4 мільйона разів. Мова йде про офіційний канал конкурсу Євробачення на YouTube. Ціка...
Далее
11.04.2024
Легендарна Бет Гіббонс — вокалістка та співавторка пісень Portishead, які частково сформували 90-ті — готує дебютний сольний альбом. Платівка називається "Lives Outgrown". Вийде вона 17 травня. У люто...
Далее