Бейонсе анонсувала вихід "Renaissance Part II". Опубліковано дві пісні

Сьомий альбом Бейонсе "Renaissance" вийшов у 2022 році. Приблизно тоді ж співачка повідомила, що це перша частина "трьохактного проекту". Після виходу "Renaissance" Бейонсе відправилась у світовий тур ("Renaissance World Tour"), в рамках якого зібрала 2,78 мільйона глядачів та 579 мільйонів доларів. За мотивами туру восени минулого року вийшов концертний фільм ("Renaissance: A Film by Beyoncé"), який додав до цієї суми менш вагомі, але все одно приємні 44,4 мільйона доларів.

Цей джаггернаут повинен рухатись далі, тому відпрацювавши перший "Renaissance", співачка взялася промотувати другий. Під час цьогорічного Супербоулу було показано цілу рекламу-анонс альбому:

 

 

У кінці цього явно дуже дорогого відео Бейонсе говорить: "Добре, вони готові — дропайте нову музику. Я вам казала, що "Відродження" не закінчилося". 

І в рамках декількох днів з'явилися дві пісні з "Renaissance Part II". Обидві ("Texas Hold ‘Em" та "16 Carriages") натякають, що новий альбом буде записаний у стилі кантрі. Перший "Renaissance", нагадаємо, досліджував хаус музику.  

Обидві пісні можна послухати нижче. "Renaissance Part II" з'явиться на стрімінгових платформах 29 березня. 

 

 

 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее