Мадонна зіграла на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро. За словами організаторів концерт відвідали 1,6 мільйона людей

Шоу було безплатним та сталося в рамках Celebration Tour. Точніше на цій масштабній ноті тур, що тривав з 14 жовтня 2023 року, урочисто закрився. Нагадаємо, що це був перший ретроспективний тур Мадонни, тобто основною його метою було відсвяткувати кар’єру співачки, яка охоплює понад чотири десятиліття. 

За оцінками місцевої влади концерт на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро відвідали 1,6 мільйона людей. Це був найбільший концерт Мадонни в історії. На додачу він зайняв місце серед найпопулярніших концертів усіх часів. 

 

madonna_rio

 

Багато глядачів займали місця на пляжі за години або навіть дні до початку концерту. Непоганою опцією було подивитися шоу з яхти, пришвартованої в океані біля пляжу. За оцінками адміністрації Ріо-де-Жанейро концерт Мадонни міг принести в казну міста до 59 мільйонів доларів. 

В свій час на Копакабані потужні натовпи збирали The Rolling Stones (1,5 мільйонів людей) та Род Стюарт (фантастичні 4,5 мільйонів). 

 

 

Tags: Madonna
28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее