"Вона частина нашої культури". Режисеркою виступу alyona alyona та Jerry Heil на "Євробаченні" стала Таню Муіньо

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на інтерв'ю співачок для Billboard. Насправді той факт, що відома кліпмейкерка Таню Муіньо стала режисеркою виступу alyona alyona та Jerry Heil на "Євробаченні" є дуже логічним. 

Муіньо — відома постать, вона вміє ставити хореографію кінематографічно та з розмахом, вона працювала із купою знаменитостей (Джей Ло, Кеті Перрі, Дуа Ліпа і так далі), на додачу вона жінка, а як сказали співачки: "Ми зрозуміли: це те, як ми хочемо через наш номер промовляти до світу! Єдність, сталева сила дів, віра та воля!". 

Власне, сама пісня "Тереза і Марія" торкається теми сили, мужності й стійкості української жінки. Як сказала Jerry Heil: "[Українські] жінки тримають на своїх плечах такий важкий світ, і їм все ще вдається бути дівами. Але всі ми народжуємося людьми, тому робимо помилки, але врешті-решт вас визначають ваші вчинки".

alyona alyona, Jerry Heil та їхня команда старанно вибудовують можливість перемоги на конкурсі й запрошення Муіньо бачиться частиною цієї стратегії. 

"Вона надзвичайно талановита, і те, що вона робить, є таким важливим для нас, тому що вона не тільки талановита українка, яка почала працювати в Голлівуді, але вона зробила те, чого ніхто в музичній індустрії не робив до неї, і ми дуже пишаємося нею. Вона — частина нашої культури. Тобто це союз українських дів", — додає Альона. 

Грандфінал "Євробачення-2024" заплановано на 11 травня.

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее