Market 3.1 - новий формат шопінгу від Art Zavod Platforma та Ulichnaya Eda

Market 3.1

Коли:  22-23 червня 2019

Де: Art Zavod Platforma, фестиваль Tokyo Drift, КиївНаразі слово “шопінг” може викликати навіть стрес. Треба зібратися, виїхати до великого торгового центру, пройти десятки магазинів, щоб знайти саме те, що тобі потрібно. Часу завжди обмаль, ноги гудуть та під кінець процесу здається, ніби ти добряче попрацював.

Але є рішення, яке не просто полегшить твої муки вибору, а ще й збереже час та бюджет.
Спеціально до фестивалю Tokyo Drift Market 3.1 в рамках проекту Ulichnaya Eda запрацює у дуже цікавому форматі.

 

фестиваль, проект, Фестиваль, фестиваль, Ulichnaya Eda, Market 3.1, Tokyo Drift, київ афіша 2019Чим же здивує маркет?

Насправді, для того, щоб купувати речі, які тобі справді пасують треба знати груша ти чи пісочний годинник, осінь ти, чи літо.
Якщо тебе здивували усі ці слова, то консультація стиліста - це твій must, який допоможе шопитись з користю та смаком.
І це – тільки одна з нових функцій маркету.


Тепер ти не будеш витрачати купу грошей на не потрібні тобі речі, адже на маркеті ти зможеш також скористатися послугами стиліста та шопера.
Вони проведуть тебе по всьому маркету та складуть тобі індивідуальну капсулу, look чи навіть гардероб на сезон. Повір, це будуть саме ті речі, які завжди буде з “чим” вдягти та ті, що не будуть висіти у шафі.

Окрім базових речей, на маркеті можна буде вдягнутися  у стилі сучасних японських стріт стайлерів, які зараз задають моду на весь світовий street style.
Звучить цікаво, чи не так?


Серед брендів, які будуть представлені на маркеті: DiGlow - бренд одягу блогерки Діани Глостер, GA.EVA, 16G by Gosha Altshuler, Kliuzko outfit, Sleepy You та багато інших.
Організатори також впроваджують систему лояльності, в рамках якої клієнт може залишити “лайк” бренду, обслуговування якого йому сподобалось.

 

фестиваль, проект, Фестиваль, фестиваль, Ulichnaya Eda, Market 3.1, Tokyo Drift, київ афіша 2019
 

28.03.2024
Міжнародний кінофестиваль Миколайчук OPEN, який відбудеться в цьому році вже втретє, потихеньку обростає цікавими прем'єрами. Нещодавно стало відомо, що в рамках фестивалю відбудеться українська прем'...
Далее
26.02.2024
Кінокомпанія "Артхаус Трафік" оголосила склад своєї нової ретроспективи. Як і взимку на глядачів чекають три фільми: "І все ж Лоранс" Ксав’є Долана, "Сором" Стіва Макквіна та "13 убивць" Такасі Мііке.
Далее
13.02.2024
Цього року День святого Валентина припав на середу. До цього свята ставляться по-різному, але провести приємно час зі своїм партнером чи партнеркою ніколи не завадить. Хоч в середу, хоч в п'ятницю, хо...
Далее