Market 3.1 - новий формат шопінгу від Art Zavod Platforma та Ulichnaya Eda

Market 3.1

Коли:  22-23 червня 2019

Де: Art Zavod Platforma, фестиваль Tokyo Drift, КиївНаразі слово “шопінг” може викликати навіть стрес. Треба зібратися, виїхати до великого торгового центру, пройти десятки магазинів, щоб знайти саме те, що тобі потрібно. Часу завжди обмаль, ноги гудуть та під кінець процесу здається, ніби ти добряче попрацював.

Але є рішення, яке не просто полегшить твої муки вибору, а ще й збереже час та бюджет.
Спеціально до фестивалю Tokyo Drift Market 3.1 в рамках проекту Ulichnaya Eda запрацює у дуже цікавому форматі.

 

фестиваль, проект, Фестиваль, фестиваль, Ulichnaya Eda, Market 3.1, Tokyo Drift, київ афіша 2019Чим же здивує маркет?

Насправді, для того, щоб купувати речі, які тобі справді пасують треба знати груша ти чи пісочний годинник, осінь ти, чи літо.
Якщо тебе здивували усі ці слова, то консультація стиліста - це твій must, який допоможе шопитись з користю та смаком.
І це – тільки одна з нових функцій маркету.


Тепер ти не будеш витрачати купу грошей на не потрібні тобі речі, адже на маркеті ти зможеш також скористатися послугами стиліста та шопера.
Вони проведуть тебе по всьому маркету та складуть тобі індивідуальну капсулу, look чи навіть гардероб на сезон. Повір, це будуть саме ті речі, які завжди буде з “чим” вдягти та ті, що не будуть висіти у шафі.

Окрім базових речей, на маркеті можна буде вдягнутися  у стилі сучасних японських стріт стайлерів, які зараз задають моду на весь світовий street style.
Звучить цікаво, чи не так?


Серед брендів, які будуть представлені на маркеті: DiGlow - бренд одягу блогерки Діани Глостер, GA.EVA, 16G by Gosha Altshuler, Kliuzko outfit, Sleepy You та багато інших.
Організатори також впроваджують систему лояльності, в рамках якої клієнт може залишити “лайк” бренду, обслуговування якого йому сподобалось.

 

фестиваль, проект, Фестиваль, фестиваль, Ulichnaya Eda, Market 3.1, Tokyo Drift, київ афіша 2019
 

20.12.2021
Оценить вклад Джеймса Ньюэла Остерберга-младшего a.k.a. Игги Поп в развитие сначала панк-рока, а затем и всей поп-культуры тяжело. Этот человек, кажется, был с нами всегда и будет с нами всегда. После...
Далее