Nick Cave & the Bad Seeds випускають новий альбом. Опубліковано перший сингл "Wild God"

Гурт Nick Cave & the Bad Seeds повертаються до нас із новим, першим з 2019 року альбомом. Платівка вже має назву — "Wild God", дату виходу — 30 серпня. Та перший однойменний сингл, який можна послухати нижче. На додачу опубліковано трекліст майбутнього альбому:

01 Song of the Lake
02 Wild God
03 Frogs
04 Joy
05 Final Rescue Attempt
06 Conversion
07 Cinnamon Horses
08 Long Dark Night
09 O Wow O Wow (How Wonderful She Is)
10 As the Waters Cover the Sea 

Судячи із першого синглу, на "Wild God" Нік Кейв та компанія відійдуть від спокійного, ембієнтного звучання двох останніх своїх альбомів ("Skeleton Tree" та "Ghosteen") та як написав один з фанатів в коментарях на YouTube: "Знову віднайдуть барабани". 

На жорсткіший звук натякає і сам Кейв у промоматеріалах: "З цією платівкою особливо не пожартуєш. Коли вона б'є, то вона б'є. Вона окриляє вас. Вона вас зворушує. Мені це в ній подобається". 

У записі альбому брав участь бас-гітарист Radiohead Колін Грінвуд. Сам запис проходив у студії Miraval Studios у глибинці французького Провансу та в Soundtree Studios в Лондоні. 

 

16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее
16.04.2024
Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною...
Далее