Тейлор Свіфт зробила суттєвий внесок в економіку Сінгапуру. Та стала причиною сварки в Підвенно-Східній Азії

Сінгапур — маленька, втім, потужна країна в Підвенно-Східній Азії, між Малайзією та Індонезією. Тейлор Свіфт — найбільша зірка планети станом на зараз, яка подорожує світом в рамках свого рекордного по зборах Eras Tour. А ще вона стала причиною державних суперечок в регіоні: співачка домовилась із сингапурськими урядовцями, що їхня країна стане єдиною в Підвенно-Східній Азії, куди Свіфт завітає зі своїм туром. 

За кожен з шести виступів Тейлор Свіфт (з 1 по 9 березня) в Сінгапурі співачка, як зазначається, отримала по 3 мільйони доларів. Сумарно на її виступи в країні було продано 300 000 квитків. 70% з них придбали не резиденти Сінгапуру, тобто фанати, які спеціально купили квитки на літаки, забронювали номера в готелях, будуть їсти в ресторанах та можливо сходять на шопінг. Орієнтовна сума їхніх витрат, за підрахунками Maybank, становить 370 мільйонів доларів. Плюс — довгограючий стимул для економіки Сингапуру (загалом сума еквівалентна 10% ВВП країни). 

Все це не дуже сподобалось керівництву Таїланду та Філіппін. Філіппінський законодавець Джої Салседа каже, що ексклюзивні угоди – це не "те, що роблять хороші сусіди". На угоду жалівся і прем'єр-міністр Таїланду Сретта Тавісін, який і назвав суму в 3 мільйони доларів за концерт. 

Прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянь Лун відповів на критику, заявивши, що Сінгапур не був "недружнім" стосовно своїх сусідів, укладаючи угоду з суперзіркою: "[Наші] агентства домовилися з нею про те, щоб приїхати до Сінгапуру та виступити, і зробити Сінгапур її єдиною зупинкою в Південно-Східній Азії. Їй надали певні стимули, домовилися. Вийшла дуже вдала угода. Я не вважаю це недружнім".

На додачу до цих радше хвалькуватих коментарів він додав: "Якби ми не домовилися про це, чи приїхала б вона в інші місця Південно-Східної Азії? Може, а може ні?".

Офіційні особи Сінгапуру раніше визнали надання Тейлор Свіфт гранту. Втім, міністр культури країни Едвард Тонг применшив розмір гранту і заявив, що "він не є точним і не настільки високим, як припускали".

 

17.07.2024
Про це легендарна співачка повідомила у своєму Instagram. Мадонна написала: "Мені потрібно багато Bandz, щоб зробити це………..ОКЕЙ", – й додала: "Історія мого життя". На фото співачка сидить поруч із др...
Далее
16.07.2024
Рок-гурт Tenacious D, що складається із вокаліста та гітаріста Джека Блека та бек-вокаліста й основного гітариста Кайла Ґесса існує з 1994 року паралельно із насиченою кінокар'єрою, власне, Блека (в н...
Далее
15.07.2024
Про це повідомляє NV. Насправді, у екс-президента України в пісні всього один рядок, він говорить між куплетами: "Це так, це так", — верифікуючи те про, що співають гумористи й блогери Василь Байдак,...
Далее