Мовою оригіналу. Фільм "Бідолашні створіння" зібрав 3,5 мільйони гривень за два тижні прокату

Фільм Йоргоса Лантімоса "Бідолашні створіння" стартував в українському прокаті 18 січня і за два тижні встиг зібрати 3,5 мільйони гривень. Всього було продано 19 тисяч квитків. Виняткова цифра для стрічки, яка вийшла суто мовою оригіналу, з українськими субтитрами. Дані надали дистриб’ютори "Кіноманія".  

Як сказала керівниця пресслужби компанії Світлана Хомич: "Ми задоволені результатом". "Для стрічки з лише українським титруванням це 100% класний результат", – вторить їй маркетинг-менеджер мережі кінотеатрів "Оскар" Максим Трохимець. 

У фільму Лантімоса "Золотий лев" кінофестивалю в Венеції, 11 номінацій на премію "Оскар" та зірковий акторський склад (Емма Стоун, Марк Руффало, Віллем Дефо). Втім, стабільний інтерес глядачів забезпечений в основному сарафанним радіо. Жоден "Оскар" та тим паче нагороди Венеціанського фестивалю не здатні надовго зацікавити людей фільмом мовою оригіналу. А поради друзів, тік-токи, сторіс в Instagram та Facebook – так.   

Щодо "Бідолашних створінь" сформувався консенсус: це кіно з розряду must see. Дивина, яка привертає увагу і поціновувачів авторського кінематографа, і пересічного глядача, який вирішив долучитися до прекрасного. 

Український прокат стрічки наразі продовжено.  

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее