Вокалістка Portishead Бет Гіббонс випустить перший сольний альбом

Краще пізно ніж ніколи: Бет Гіббонс записує свій перший сольний альбом. Видатна співачка та авторка прославилася у 1994 році, коли разом із Джеффом Барроу та Адріаном Атлі в складі гурту Portishead випустила альбом "Dummy" — наріжний камінь тріп-хопу. В тій чи іншій формі активності Portishead існують і донині, але в їх доробку всього три студійні альбоми та один концертник. 

Якщо говорити про окремі від гурту записи Гіббонс, то їх також небагато. В 2002 році вона зробила платівку разом із бас-гітаристом Talk Talk Полом Веббом "Out of Season". У 2019-му разом із Національним симфонічним оркестром Польського радіо записала "Симфонію №3" польського композитора Генрика Миколая Гурецького. За колаборацію із Кендріком Ламаром на його останньому альбомі "Mr. Morale & the Big Steppers" (пісня "Mother I Sober") Гіббонс була номінована на "Греммі". 

У 2013-му співачка підписала контракт із відомим лейблом Domino Records. 1 лютого 2024-го в своєму Instagram вона повідомила, що на підході сольна платівка: "Привіт, минув деякий час, але нарешті разом із Domino я зможу запропонувати нову музику дуже скоро… Я хотіла відійти від брейкбітів та звуків-пасток, зосередившись на деревній тканині тембрів, подалі від солодкої залежності високих частот, які задовольняють, як цукор і сіль".

Точної дати виходу альбому немає. Але Бет Гіббонс — одна з найвиразніших співачок і автентичних музикантів останніх 30 років. Можна ще трішки почекати. 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее