Вокалістка Portishead Бет Гіббонс випустить перший сольний альбом

Краще пізно ніж ніколи: Бет Гіббонс записує свій перший сольний альбом. Видатна співачка та авторка прославилася у 1994 році, коли разом із Джеффом Барроу та Адріаном Атлі в складі гурту Portishead випустила альбом "Dummy" — наріжний камінь тріп-хопу. В тій чи іншій формі активності Portishead існують і донині, але в їх доробку всього три студійні альбоми та один концертник. 

Якщо говорити про окремі від гурту записи Гіббонс, то їх також небагато. В 2002 році вона зробила платівку разом із бас-гітаристом Talk Talk Полом Веббом "Out of Season". У 2019-му разом із Національним симфонічним оркестром Польського радіо записала "Симфонію №3" польського композитора Генрика Миколая Гурецького. За колаборацію із Кендріком Ламаром на його останньому альбомі "Mr. Morale & the Big Steppers" (пісня "Mother I Sober") Гіббонс була номінована на "Греммі". 

У 2013-му співачка підписала контракт із відомим лейблом Domino Records. 1 лютого 2024-го в своєму Instagram вона повідомила, що на підході сольна платівка: "Привіт, минув деякий час, але нарешті разом із Domino я зможу запропонувати нову музику дуже скоро… Я хотіла відійти від брейкбітів та звуків-пасток, зосередившись на деревній тканині тембрів, подалі від солодкої залежності високих частот, які задовольняють, як цукор і сіль".

Точної дати виходу альбому немає. Але Бет Гіббонс — одна з найвиразніших співачок і автентичних музикантів останніх 30 років. Можна ще трішки почекати. 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее