Тейлор Свіфт опублікувала трекліст свого нового альбому

Деталі нового альбому співачки були злиті анонімним тіктокером ще наприкінці січня. Втім, Тейлор Свіфт вирішила поділитися подробицями платівки під час та після перемоги на "Ґреммі", тобто по-своєму. Альбом буде називатися "The Tortured Poets Department". В нього увійдуть 17 пісень: 16 та один бонус трек під назвою "The Manuscript". Що стосується дуетів, то Свіфт запросила цього разу гурт Florence and the Machine та Post Malone. 

Назву платівки співачка оголосила на церемонії "Ґреммі", отримуючи нагороду в категорії "Найкращий вокальний поп-альбом". Тоді ж Свіфт сказала, коли альбом вийде — 19 квітня. Трекліст із колабораціями та обкладинка були опубліковані пізніше: 

The Tortured Poets Department.

01 Fortnight [ft. Post Malone]
02 The Tortured Poets Department
03 My Boy Only Breaks His Favorite Toys
04 Down Bad
05 So Long, London
06 But Daddy I Love Him
07 Fresh Out the Slammer
08 Florida!!! [ft. Florence and the Machine]
09 Guilty as Sin?
10 Who’s Afraid of Little Old Me?
11 I Can Fix Him (No Really I Can)
12 Loml
13 I Can Do It With a Broken Heart
14 The Smallest Man Who Ever Lived
15 The Alchemy
16 Clara Bow
17 The Manuscript (Bonus Track)

 

taylor_swift

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее