Бред Пітт зіграє в останньому фільмі Квентіна Тарантіно

Картина на даний момент називається "Кінокритик". Втім, назва може бути змінена. За словами самого режисера це буде його останній фільм: Тарантіно давно погрожував піти з кінематографа та зайнятися, наприклад, театром. Якщо режисер не зміниться свого рішення, то це буде третя колаборація між ним та Бредом Піттом. Першою був фільм про війну "Безславні покидьки", другою — "Одного разу в... Голлівуді", за який Пітт отримав "Оскар" в категорії "Найкращий актор другого плану". 

Третя стрічка буде про "хлопця, який дійсно жив, але ніколи не був по-справжньому відомим, і він писав рецензії для порножурналу". Це історія з життя самого Тарантіно. Підлітком він, серед іншого, підробляв завантажуючи порножурнали у торговий автомат та дістаючи дріб'язок із банкомата. "Усі інші речі були надто огидними, щоб їх читати, але потім був цей порножурнал, який мав справді цікаву сторінку з фільмами", — розповідав режисер. 

Рецензії на ці фільми писав кінокритик, про якого Тарантіно і хоче зняти фільм. Він продовжив пояснення: "Він [критик] писав про мейнстрімове кіно і був другорядним критиком. Я вважаю, що він був дуже хорошим критиком. Він був цинічним, як біс. Його рецензії були щось середнє між раннім Говардом Стерном [відомий своїми відвертими ефірами радіоведучий] і тим, яким міг би бути Тревіс Бікл [персонаж Роберта Де Ніро у "Таксисті"], якби він був кінокритиком».

Історія цікава та дуже "тарантінівська", але загвіздка в тому, що цей кінокритики помер, коли йому ще не виповнилося 40 років. Пітту наразі 60. Він звичайно виглядає набагато молодшим, але все одно певна суперечність тут є. 

Водночас відомо, що Тарантіно серйозно переписав перший драфт свого сценарію. Плюс — ще не підтверджено, що Бред Пітт зіграє в його фільмі саме роль кінокритика з порножурналу. 

 

Brad%20Pitt%20Quentin%20Tarantino

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее