"Западня": трейлер нового фільму М. Найт Шʼямалана. Про серійного вбивцю на концерті

Опубліковано трейлер нового фільму М. Найт Шʼямалана "Западня" — психологічного трилеру про чоловіка та його неповнолітню доньку, які прийшли на концерт популярної співачки, втім, як виявилось згодом шоу було приманкою, організованою поліцією, щоб спіймати серійного вбивцю. Зазвичай таємничий Шʼямалан викладає карти на стіл одразу: чоловік, який прийшов на концерт з донькою і є цим вбивцею. 

Головне ж питання поки звучить таким чином: "Чи вийде в нього вислизнути з концерту непоміченим?". Напруги додає той факт, що десь в сховищі сидить прив'язаною чергова жертва маніяка. 

Головну роль у фільмі зіграв Джош Гартнетт ("Факультет", "Оппенгеймер"). Співачку на чий концерт всі прийшли — донька режисера Салека Шьямалан. 

"Западня" на даному етапі виглядає відходом М. Найт Шʼямалана від притчевих, філософських робіт, які він знімав останніми роками: "Час" та "Стукіт у двері", та поверненням у жанр чистого трилеру, як було у фільмі "Спліт". 

Прем'єра запланована на 8 серпня. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее