У Києві розпочинається «Тиждень швейцарського кіно»

З 15 по 19 червня у столичному кінотеатрі «Київ» відбувається перший фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія організована Посольством Швейцарії в Україні на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Швейцарією.

 

 

Фестиваль відкриває абсурдна комедія «Ласкаво просимо до Ісландії». За сюжетом, на пустельному ісландському високогір'ї двоє коханців збиваються зі шляху, самогубець позбавляється пальця, а подружжя з дітьми – своєї єдності. Блукаючи серед мальовничих і разом з тим небезпечних пейзажів, герої губляться, щоб знайти себе у новій якості.

Перед показом відбудеться прес-конференція, у рамках якої буде організовано пряме включення з режисером фільму-відкриття Феліксом Тіссі.

Також до програми фестивалю увійшла сатирична драма Лайонела Байєра «Марнославство» – історія про літнього архітектора, який через хворобу хоче вдатися до послуг асистованого самогубства. У програмі представлено і номінанта на премію «Оскар» за найкращий анімаційний фільм – «Життя Кабачка» Клода Барраса. Драму «Я – воротар», яка отримала чотири національних премії Swiss Film Prize, знято за книгою видатного швейцарського письменника Педро Ленца. До програми також увійшов альманах «Батьківщина», де десять режисерів фантазують: як країна долала би наслідки руйнівного урагану.

«Тиждень швейцарського кіно» триває у столичному кінотеатрі «Київ» з 15 по 19 червня. Усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

 

19.07.2019
Опубликован трейлер фильма "К звездам" — новой работы режиссера и сценариста Джеймса Грэя. Последний вот уже несколько десятилетий остается одним из лучших авторов в американском кино. Ранее он выступ...
Далее
19.07.2019
Тем или иным способом летает актер практически во всех своих фильмах. Но началось это в первом "Топ Гане" вышедшем еще в 1986 году. Ту картину снял ныне покойный режиссер Тони Скотт, ее продюсером был...
Далее
18.07.2019
Опубликован финальный трейлер фильма "Оно 2". Вплоть до выхода картины в сентябре особо интересного больше ничего не покажут. Речь во второй части снова пойдет о борьбе членов клуба "Неудачников" с су...
Далее