Чотири українські ілюстратори потрапили до списку престижної премії World Illustration Awards 2024

Про це повідомляє Читомо, посилаючись на сайт премії. Імена митців: Маша Фоя, Сергій Майдуков, Олеся Секереш і Марі Кінович. Треба зазначити, що наразі це довгий список, в якому всього значиться 318 робіт. 

Премія World Illustration Awards започаткована Британською асоціацією ілюстраторів. Податися на неї можуть як відомі художники, так і початківці. 

Нижче роботи українських ілюстраторів, яких відібрали цього року: 

(ілюстрації Маші Фої "Adobe Creative Residency site" у категорії Advertising)

 

(Ілюстрація Сергія Майдукова The Story of Wartime Kyiv для книжки I Will Show You How It Was: The Story of Wartime Kyiv Іллі Пономаренка видавництво (Bloomsbury Publishing) у категорії Book Covers)

 

(обкладинка Сергія Майдукова до книжки "Російський колоніалізм" (видавництво IST Publishing) у категорії Book Covers)

 

(обкладинка Марі Кінович “Our. Common.” для однойменної книжки Тані Касьян  (видавництво «Лабораторія») у категорії Book Covers)

 

(ілюстрації Олесі Секереш до книжки Василя Карп’юка «Чудернацька карпатська історія» (видавництво Discursus) у категорії Children’s Publishing)

11.06.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Facebook київського аукціонного дому Goldens. Картину Івана Марчука "Зійшов місяць над Дніпром" купили за рекордні не тільки для цього плідного художника,...
Далее
15.05.2024
Написав портрет британський художник Джонатан Єо. Він спеціалізується на невибагливих зображеннях зірок. Це видно з його сайту. Якщо ж говорити про політиків, то Єо намалював, серед інших, Тоні Блера...
Далее
07.05.2024
Про це повідомляє NV із посиланням на Instagram Володимира Манжоса, більше відомого як Waone Interesni Kazki. Він відповідальний за цілу серію муралів в Києві (зокрема на Подолі та в Шевченківському р...
Далее