Людина відповідальна за "Пташиний короб" та "Не дивіться вгору". З Netflix пішов Скотт Стубер

Голова кінонапрямку діяльності Netflix Скотт Стубер залишає свій пост після семи років роботи на посаді. Про це повідомляє Indiewire. До того як прийти до стрімінгового гіганту, Стубер працював виконавчим продюсером у Universal Pictures, де посприяв створенню фільмів: "Ігри розуму", "8 миля", "Морпіхи", "Знайомство з батьками" та франшиз про Джейсона Борна та Домініка Торрето ("Форсаж").  

Робота функціонера на Netflix була не менш успішною. Стубер по суті створив кінонапрямок сервісу з усіма його недоліками та перлинами: від жахливих "Червоне повідомлення", "Сіра людина" та "Проєкт Адам" до "Не дивіться вгору", "Влада пса", "Рома" та "Піноккіо Ґільєрмо дель Торо". Тобто поруч із безглуздо дорогими і мало кому цікавими стрічками були і авторські хіти. 

Загалом завдяки менеджменту Скотта Стубера Netflix отримали вісім фільмів-номінантів на премію "Найкращий фільм", три фільми-лауреати премії "Оскар" в номінації "Найкращий документальний повнометражний фільм", два фільми-лауреати в номінації "Найкращий міжнародний повнометражний фільм" та один фільм-лауреат в номінації "Найкращий анімаційний повнометражний фільм".

"Сім років тому Рід і Тед запропонували мені дивовижну можливість приєднатися до Netflix і створити новий дім для оригінальних фільмів", — сказав Стубер у заяві. І додав: "Я пишаюся тим, чого ми досягли, і дуже вдячний усім кінематографістам і талантам, які довірили нам розповісти їхні історії. Дякую Теду, Ріду, Грегу, Белі [засновники та генеральні директори компанії] та всій команді, і я з нетерпінням чекаю продовження співпраці з ними в майбутньому". 

В майбутньому Стубер планує відкрити свою кінокомпанію. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее