"Моана 2": Disney несподівано оголосили про вихід продовження мульфільму про принцесу Полінезії

Мультфільм "Моана" вийшов у 2016 році, зібрав 682 мільйони доларів у світовому прокаті та був номінований на два "Оскари" (за найкращий повнометражний мультфільм та найкращу пісню). Це був захопливий мюзикл із класичною історією, але незвичним для західного глядача антуражем.  

Продовження планувалося, але у формі телесеріалу, який Disney заявили ще у 2020 році. У середу генеральний директор компанії Боб Айгер повідомив, що замість серіалу буде повноцінний мультфільм із кінотеатральним прокатом: "Ми були вражені побаченим і знали, що це заслуговує на показ у кінотеатрах".

Вихід "Моана 2" запланований на 27 листопада 2024 року.

Режисером продовження став сторіборд художник першого мультфільму Дейв Деррік мл. Частина команди авторів, які написали музику та пісні для першої частини попрацюють і над другою. Єдине, з пулу авторів випав відомий композитор Лін-Мануель Міранда ("Гамільтон"). 

Щодо сюжету, то поки відома зав'язка: "Отримавши несподіваний дзвінок від своїх предків-навігаторів, Моана мусить вирушити в далекі моря Океанії та в небезпечні, давно втрачені води, задля пригоди, з якою вона ніколи не стикалася".

Цікаво, що окрім мультфільму "Моана 2", Disney працюють над live-action рімейком першої частини. Її вихід заплановано на 2025-й. 

 

Tags: Moana
13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее