"Пізня ніч з дияволом": трейлер горору про зло, яке завітало на телевізійне шоу

У тік-тоці віруситься трейлер фільму "Пізня ніч з дияволом" — зробленого у піджанрі знайдені відеозаписи горору про американську телепередачу з 70-х та, як видно з назви, диявола, що вирішив завітати на шоу.

У трейлері зазначається, що передача транслювалася у ніч на Гелловін 1977 року і що нація була шокована побаченим. Мастер записи того шоу були втрачені і ось їх знайшли нам на радість. Кривавий хаос трапився, коли телеведучий Джек Делрой почав брати інтерв'ю у парапсихолога про її нову книжку про дівчинку, яка була єдиною, хто вижив після масового самогубства парафіян сатанинської церкви. Дівчинка була також присутня на шоу. 

Дует авторів фільму Кемерон та Колін Кернси так коментують своє творіння: "У 70-х і 80-х роках у нічному телебаченні було щось трохи небезпечне. Ток-шоу, зокрема, були вікном у якийсь дивний дорослий світ. Ми думали, що поєднання цієї зарядженої атмосфери прямого етеру з надприродним може створити унікальний страхітливий фільм". 

Телеведучого зіграв Девід Дастмалчян — актор із маловідомим ім'ям, але відомим обличчям. 

Стрічка з'явиться в Мережі 19 квітня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее