"Наклз": трейлер серіалу про бойову єхидну та друга їжака Соніка

Франшиза "Їжак Сонік" потихеньку розростається. Станом на сьогодні вийшло два більш-менш успішних фільми (перший зібрав 320 мільйни, другий — 400 мільйонів), йде робота над третім. Тим часом опубліковано трейлер серіального спін-оффу "Наклз" про однойменну єхидну. Наклз вперше з'явився у другій частині і спочатку був ворогом Соніка, але зрозумівши, що ним маніпулював доктор Роботнік, переглянув свої вподобання та став на сторону добра.

Головну роль у фільмі озвучив Ідріс Ельба. Так само буде і в серіалі. Що стосується сюжету, то події серіалу будуть розгортатися після другого фільму та перед третім. Наклз поселиться в родині шерифа невеличкого містечка та буде робити з нього справжнього воїна, а не тюхтія, яким шериф є зараз.  

Співавтор серіалу Джон Віттінгтон працював над серією Lego мультфільмів: "Lego Фільм: Бетмен" та "Lego Фільм: Ніндзяго". Вийде "Наклз" на Paramount+ 26 квітня. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее