Завдяки старим та молодим. Цьогорічна церемонія "Ґреммі" була найрейтинговішою з 2020-го

Церемонія вручення премії "Ґреммі", яка пройшла цієї неділі в 66-й раз була найрейтинговішою за останні чотири роки. В середньому шоу подивилися 16,9 мільйонів осіб. Цифри були отримані, як на основі вимірювання переглядів Nielsen (маркетингові дослідження, аналітика з 1923 року) на CBS, так і на основі власних даних Paramount Global щодо стрімів на Paramount+, CBS.com і в додатку CBS.

Аудиторія збільшилася на 34% порівняно з минулим роком. Тоді церемонію подивилися 12,4 мільйони осіб. Плюс — 2024-й став найрейтинговішим для "Ґреммі" з 2020 року. 

Найбільше глядачів було зафіксовано у чвертьгодинний період, коли на сцену виходили Стіві Вандер, Енні Леннокс, Джон Батіст і Фантазія Барріно: вони виступали у сегменті шоу, яке вшановувало пам'ять померлих артистів. Зокрема Енні Леннокс зробила емоційний кавер на "Nothing Compares 2 U" Шинейд О'Коннор. 

Окрім вшанування пам'яті, увагу глядачів привернули виступи Тейлор Свіфт, Селін Діон, Трейсі Чепмен (перший виступ авторки за багато років). 

Не дивлячись на цей раптовий підйом рейтингів, до "Ґреммі" все ще залишається багато питань стосовно голосування академіків та, відповідно, переможців. Далеко не завжди нагороду отримують ті, хто її заслужив. Жодної "Ґреммі" немає, наприклад, у Лани Дель Рей — однієї з найвпливовіших співачок нашого часу. У Бейонсе досі немає нагороди в категорії "Альбом року". Та й взагалі темношкірі виконавці знаходяться у гетто своїх жанрових нагород і майже не вистрілюють серед найпрестижніших номінацій. 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее