“Floating on a Moment”. Вийшла нова пісня вокалістки Portishead

Події розвиваються занадто швидко для вокалістки Portishead Бет Гіббонс. Декілька днів тому вона оголосила, що випускає перший за більш ніж 30-річну кар'єру альбом. І ось вже з'явився сингл. У всесвіті Portishead за цей час хіба що встигав осипатися попіл з цигарки.  

Платівка буде називатися "Lives Outgrown" і якщо судити принаймні по цьому першому синглу, вона буде торкатися тем старішання та поступового згасання. “Floating on a Moment” — дуже красива, мінімалістична пісня, що існує не дивлячись на тематику поза часом. 

Не в останню чергу через голос Гіббонс, який не змінився з 90-х. Вона так само пронизливо та щемко співає про досвід людини у світі. 

 

26.02.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Instagram гурту "Антитіла". До другої річниці повномасштабного вторгнення, в Україну приїхало чимало іноземних гостей. Серед них була і прем'єр-міністрка І...
Далее
26.02.2024
В рамках подкасту "A Life in Lyrics", де Маккартні розповідає про бекграунд написання своїх пісень, великий музикант пролив світло на процес написання тексту до пісні "Yesterday". Якщо конкретніше, то...
Далее
23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее