“Floating on a Moment”. Вийшла нова пісня вокалістки Portishead

Події розвиваються занадто швидко для вокалістки Portishead Бет Гіббонс. Декілька днів тому вона оголосила, що випускає перший за більш ніж 30-річну кар'єру альбом. І ось вже з'явився сингл. У всесвіті Portishead за цей час хіба що встигав осипатися попіл з цигарки.  

Платівка буде називатися "Lives Outgrown" і якщо судити принаймні по цьому першому синглу, вона буде торкатися тем старішання та поступового згасання. “Floating on a Moment” — дуже красива, мінімалістична пісня, що існує не дивлячись на тематику поза часом. 

Не в останню чергу через голос Гіббонс, який не змінився з 90-х. Вона так само пронизливо та щемко співає про досвід людини у світі. 

 

17.07.2024
Про це легендарна співачка повідомила у своєму Instagram. Мадонна написала: "Мені потрібно багато Bandz, щоб зробити це………..ОКЕЙ", – й додала: "Історія мого життя". На фото співачка сидить поруч із др...
Далее
16.07.2024
Рок-гурт Tenacious D, що складається із вокаліста та гітаріста Джека Блека та бек-вокаліста й основного гітариста Кайла Ґесса існує з 1994 року паралельно із насиченою кінокар'єрою, власне, Блека (в н...
Далее