Парижський тиждень моди-2024. Чорний контраст: Нова естетика у колекції 2024-2025 від Valentino

У колекції осінь-зима 2024-2025 для Valentino від П’єрпаоло Піччолі, що була представлена на тижні моди FW 24/25 в Парижі, центральне місце займає чорний колір, який символізує переважаючі настрої часу та служить полотном для дослідження сили та елегантності.

Вдихнувши життя в спадщину Валентино 80-х, Піччолі перетворив стиль одягу, поєднавши чоловічі та жіночі елементи. Він запропонував нове розуміння стилю, де піджаки доповнюються прозорими шифоновими бебі-доллами, а структуровані накидки замінюють класичні блейзери.

Піччолі піднімається над традиційним поняттям "тихої розкоші", використовуючи інновації та відкидаючи консервативність. Його колекція з 60 чорних образів, демонструє привабливість чорного кольору як вічного тренду, що відрізняється від швидкоплинних модних ідей.

Незважаючи на те, що концепція може здатися простою, колекція Піччолі втілила незмінну привабливість чорного, пропонуючи позачасову альтернативу швидкоплинним трендам. Поки індустрія моди бореться з невизначеністю, показ Valentino осінь-зима 2024-2025 слугує нагадуванням про те, що чорний колір завжди є гарною ідеєю, оскільки в однаковій мірі втілює як силу, так і витонченість.

 

ValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentinoValentino

12.03.2024
На відміну від звичних модних показів, коли кожне вбрання здебільшого мовчить про історію та емоції, Кейсі Кадволладер, майстер творчості Mugler, створив колекцію осінь-зима 2024-2025. Вона була данин...
Далее
11.03.2024
Дебютна колекція Шона Маꥳрра для Alexander McQueen започаткувала нову еру для дому моди, віддаючи належне спадщині Лі МакКвіна, водночас впроваджуючи його власне творче бачення в бренд.
Далее