Netflix продовжили серіал "Проблема 3 тіл". Але є нюанс

Серіал "Проблема 3 тіл" — проєкт масштабний. Це перша робота Девіда Беніоффа та Деніела Бретта Вайсса після закінчення їхнього революційного шоу — "Гри престолів". Це екранізація популярної по всьому світі трилогії Лю Цисіня "Пам'ять про минуле Землі". Точніше, екранізація першого роману трилогії, власне, "Проблеми 3 тіл". Це врешті решт проєкт, в який Netflix вклали багато грошей. 

Шоу вважається одним із найдорожчих в історії стрімінгу. Один епізод серіалу коштував понад 20 мільйонів доларів й це не включає вартість придбання телевізійних прав на романи Лю Цисіня та подальший маркетинг.

Втім, серіал не став тим стовідсотковим хітом, на який чекали Netflix. Що за останній місяць породило напружене очікування: продовжать шоу або порахують гроші та закриють після першого сезону, на півслові? Зараз стало відомо, що таки продовжили, але користуючись туманними формулюваннями. 

Стрімер дав зелене світло на додаткові епізоди, які згодом стануть завершенням науково-фантастичної епопеї.

"Ми в захваті від того, що можемо розповісти цю історію до її епічного завершення", — йдеться у заяві авторів шоу. "З того часу, як ми прочитали останню сторінку чудової трилогії Лю Цисіня, ми сподівалися, що зможемо перенести глядачів на край Всесвіту разом з нами. Приступаємо!". 

Втім, поки що невідомо, скільки сезонів або епізодів передбачатиме це завершення. Раніше автори шоу сподівалися отримати загалом чотири сезони, щоб адаптувати всю трилогію. Але за рішенням Netflix явно криється відповідь: будемо рухатися поступово і побачимо, що буде далі. 

Разом із тим, серіал "Проблема 3 тіл" максимально далекий від провалу. Він розкривався перед глядачем поступово. Можливо через свою наукову базу, яка відлякала певних глядачів. Можливо через провалений маркетинг, коли глядачам не розповіли, що на них чекає і чому це важливо. Можливо через несподівану популярність серіалу Гая Річі "Джентльмени", який також вийшов на Netflix трішки раніше за шоу Беніоффа, Вайсса та Олександр Ву й зіпсував останнім показники.

Втім, після дещо скромного першого тижня серіал "Проблема 3 тіл" продемонстрував, що він має ноги та продовжив очолювати міжнародний хіт-парад Netflix протягом трьох тижнів, а потім провів сім тижнів у глобальному Топ-10 стрімінгу. Відгуки критиків та глядачів на сайті Rottentomatoes також спочатку були скептичні, але поступово підвищувалися й зараз тримаються на достойному рівні 80 та 78 відсотків відповідно. 

Пітер Фрідлендер, віцепрезидент зі сценарних серіалів Netflix, додав: "Надзвичайна "Проблема 3 тіл", втілена в життя спритними руками Беніоффа, Вайсса та Ву, злетить до небачених раніше висот, коли вони візьмуться за решту карколомної подорожі впритул до "Вічне життя Смерті" [останній роман трилогії]. Їхнє блискуче бачення як оповідачів поєднується з їхнім дивовижним партнерством — і, як і фанати, ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що вони підготували".

Також багато слів, але зовсім немає конкретики щодо кількості сезонів. Втім, добре, що шоу все ж таки продовжили. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее