Джим Джармуш набирає акторів у свій новий фільм. До Кейт Бланшетт вже приєднався Адам Драйвер

Джим Джармуш повернувся до режисури. Його перший фільм за п'ять років (після "Мертві не помирають") називається "Батько, мати, сестра, брат". Жанрово це буде звична для режисера трагікомедія. Структурно ж це буде антологія присвячена напруженим стосункам між дорослими дітьми та їхніми батьками, що складатиметься з трьох частин: власне "Батько", "Мати" та "Сестра, брат". 

Сюжети розгортатимуться в різних країнах: "Батько" — на північному сході США, "Мати" — у Дубліні, а "Сестра, брат" — у Парижі.

У 2023-му майбутній фільм сам Джармуш описав так: "Дуже тонкий; дуже тихий… смішний і сумний". Й додав, що можливо стрічка буде без музики. 

На додачу "Батько, мати, сестра, брат" може похизуватися відмінним акторським складом: Кейт Бланшетт, Вікі Кріпс, Том Вейтс, Індія Мур, Шарлотта Ремплінґ, Маїм Бялік, до яких доєднався Адам Драйвер. 

З Драйвером Джармуш вже працював у фільмах "Патерсон" та "Мертві не помирають". З Бланшетт — в антології "Кава та сигарети". З Томом Вейтсом — на п'ятьох проєктах за останні чотири десятиліття. 

Новина щодо Драйвера з'явилася не просто так, а в рамках роботи кіноринку на Каннському кінофестивалі, де фільму активно шукають міжнародних покупців. Робота ж над стрічкою досі триває. 

 

Jim-Jarmusch

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее